Gezenti - Burdur

Burdur uzun süredir okul nedeniyle bulunduğum bir şehir. Kısaca tanıtmayı www.burdur.gov.tr adresine bırakırsak, size tanıtmak istediğim yerlerin başında ne yenir, nerede yenir, nerede traş olunur, nerede çay içilir gibi yerler gelmekte.

Öncelikle bu yazıda tanıtmak istediğim 4 yer var. Üçü nerede yenir ne yenirle alakalı. Birisi ise nerede traş olunur. (Reklam ücretlerini peşin aldım :) )

 

TOROS AİLE LOKANTASI

 

 

Özellikle et üzerine yaptıkları yemeklerle dikkati çeken bu yerde, özellikle saç yemenizi tavsiye etmekteyim.Et tercihinize göre beyaz veya kırmızı etten yapılan sacın yanısıra birçok farklı yemek çeşidi ile size keyifli bir yemek saati geçirmeye muktedir bu lokantamızı bir de ramazan vakti, iftar öncesi görmek gerekir.

 

ACAR FASTFOOD

Adından da anlaşılacağı üzere hazır yemek üzerine uğrayabileceğiniz alternatifler arasında ön sırada yer alan bu mekanda mutlaka tavuk döner+patates cipsi ikilisini denemelisiniz.

 

OSCAR PASTANELERİ

Adı her ne kadar pastaneyi çağrıştırsa da Ankara menşeili bir Pastane&Cafe olan bu yerde, sıcak soğuk aparatifleri,pasta&kek&kurabiye&börek gibi unlu mamülleri, Sıcak-Soğuk Sandviç çeşitlerini, Izgara ürünlere kadar bir çok alternatifi bulabilirsiniz.

 

İBA DOSTLAR ERKEK KUAFÖRÜ

Merkezi olmasının yanısıra (Telekom'un Hizası, Tekpa Karşısı) hizmette sınır, saçta model tanımayan bu ikiliyi mutlaka ziyaret etmelisiniz. Hakkı'ya ve Fenerbahçeli kardeşimize benden ileteceğiniz selam, hem hoş bir sohbete hem de daha mükemmel bir hizmete neden olacaktır. Şimdiden belirteyim.

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !